etiler ikinci el eşya alanlar
Etiler ikinci el eşya alanlar kapsamında satmak istediğiniz ev eşyalarınızın bedelini, aynı gün içerisinde nakit olarak ödüyor.

İhtiyaç fazlası 2.el ev eşyalarınızı kazançlı biçimde satmaya başlayın. Etiler ikinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında artık kullanmadığınız ev eşyalarınızı satın alan Asil Ticaret; en yüksek fiyat tekliflerine ek olarak ücretsiz nakliye seçeneği sunmaktadır. Böylece, eşyalarınızdan elde edeceğiniz geliri nakliye firmaları ile paylaşmak zorunda kalmazsınız ve kazancınız artar. Ayrıca, kapı kapı gezerek eşyalarınıza teklif istemeyeceğiniz ve ilan sitelerinin uzun bekleme sürelerini de yaşamayacağınız için, pratik ve kazançlı çözüm elde etmiş olursunuz. İkinci el eşya alım satım noktasında her türlü desteği bizlerden alabilirsiniz. Her türlü beyaz eşya, ev mobilyası ve televizyon gibi elektronik eşyaları güvenle alıp satabilirsiniz.

  • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, set üstü ocak, ankastre beyaz eşyalar.
  • İkinci el koltuk, koltuk takımı, köşe koltuk, l koltuk, avangard koltuk, salon takımı.
  • İkinci el yemek masası, yemek odası takımı.
  • İkinci el yatak, yatak odası takımı, baza, çekyat.
  • İkinci el smart tv, led tv, lcd televizyon.
  • Etiler İkinci el eşya alanlar kapsamında değerlendirilecek diğer ev eşyaları…

Etiler İkinci El Eşya Alanlar Hizmetinden Ücretsiz Nakliye ile Faydalanın!

Böylece kazancınızın tamamı cebinize kalsın. Daha sonra da bu geliri dilerseniz, yepyeni ev eşyalarını almak için değerlendirin. Etiler ikinci 2.el eşya alanlar taleplerinizi aynı gün içerisinde çözümleyerek nakit ödemenizi yapabiliriz. İstanbul içerisinde oluşturduğumuz geniş nakliye ağı sayesinde sizleri hiç bekletmeden taleplerinizi aynı gün içerisinde çözümlüyoruz. Bölgesel çalışan ve diğer semtlere nakliye bedeli talep eden spot mağazaların düşük fiyat tekliflerinden de böylece kurtulmuş olursunuz.

Etiler ikinci el eşya alanlar taleplerinizi, sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonunu kullanarak bizlere dilediğiniz an iletebiliresiniz. Bizlere hemen ulaşarak diğer tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. İkinci el eşya satmak istiyorum taleplerinizi bekliyoruz efendim…

Etiler İkinci El Ev Eşyası Alım Satım
Call Now Button