Şile ikinci el eşya alanlar hizmetinden faydalanmak için: 0532 165 45 47
Şile ikinci el eşya alanlar hizmetinden faydalanmak için: 0532 165 45 47

Şile ikinci el eşya alanlar hizmeti sayesinde, ihtiyaç fazlası tüm 2.el eşyalarınızı gerçek değerinde satın alıyoruz. Satmak istediğiniz mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya ve antika eşyaları kapıda nakit ödeme yaparak satın alan firmamız; İstanbul’un her ilçe, semt ve mahallesine aynı gün içerisinde ücretsiz nakliye ile ulaşım sağlayabiliyor. Böylece eşya satışından elde edeceğiniz kazancı artırmış olursunuz.

 • 2.el mobilya alım satım,
 • 2.el beyaz eşya alım satım,
 • 2.el elektronik eşya alım satım,
 • Antika eşya alım satım,
 • Şile komple eşya alanlar.

Hepsi ve çok daha fazlası için, sayfamızın solunda yer alan WhatsApp ikonuna tıklamanız yeterlidir efendim. Şile talebinizle birlikte dakikalar içerisinde ileteceğimiz tekliften sonra fiyatta anlaşmamız durumunda, ödemenizi yapmak üzere kapınıza kadar geliyor olacağız.

Şile aramasını kullanarak kolayca eşya satmanız mümkün. Firmamız, satmak istediğiniz tüm eşyalar için gerçek değerinde teklifler sunuyor.
Şile aramasını kullanarak kolayca eşya satmanız mümkün. Firmamız, satmak istediğiniz tüm eşyalar için gerçek değerinde teklifler sunuyor.

Şile İkinci El Eşya Alanlar ile Yüksek Kazançlı Eşya Satışı Yapın!

Şile ikinci el eşya alan yerler aramasını daha önce kullandıysanız, firmamıza mutlaka aşinasınızdır. Kurulmuş olduğu 2001 yılından itibare İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın tüm ilçelerini hizmet bölgemiz olarak belirledik. Geniş nakliye ağımız sayesinde Şile ilçesine de aynı gün içerisinde ücretsiz nakliye fırsatı ile gelebiliriz. Satmak istediğiniz tüm eşyaları gerçek değerinde teklifler sunarak satın alabiliriz.

 • 2.el koltuk takımı, oturma grubu, salon takımı.
 • 2.el yatak odası takımı, yemek odası takımı.
 • 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi.
 • Şile ikinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında değerlendirebileceğimiz diğer tüm 2.el eşyalarınız.

Tüm bu ürün tiplerinde aradığımız tek kriter, ürünlerin temiz ve yeniden satın alınabilir olmasıdır. Bu koşulu sağlayan tüm eşyalarınızı, ev eşyası satmak istiyorum talebini bizlere ileterek kolayca satabilirsiniz. Gerçek değerinde tekliflerle kapıda nakit ödeme yaparak satın alacağımız eşyalarınızın yerine daha sonra dilerseniz yenileri de alabilirsiniz.

WhatsApp ikonuna kullanarak hemen bize iletin. Aynı gün içerisinde adresinize gelerek kapıda nakit ödeme yapalım.
WhatsApp ikonuna kullanarak hemen bize iletin. Aynı gün içerisinde adresinize gelerek kapıda nakit ödeme yapalım.

Şile Beyaz Eşya Mobilya Televizyon Alımı Yapıyoruz

Şile ikinci el eşya alanlar taleplerinizi, sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonunu kullanarak kolayca iletebilirsiniz. Diyelim ki satmak istediğiniz 2.el buzdolabı için teklif istiyorsunuz, o halde şu adımları izlemeniz yeterlidir efendim:

 • Buzdolabınızın ön ve arka tarafıyla birlikte tüm bölmelerinin görüneceği şekilde içinin fotoğraflarını çekin.
 • WhatsApp ikonuna tıklayın ve oraya gönderin, Şile hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirtin.
 • Hemen inceleyelim ve dakikalar içerisinde en yüksek teklifi iletelim.
 • Fiyatta anlaşalım ve ödemenizi yapmak üzere Şile adresinize gelelim.
 • Eşyalarınızı teslim aldığımız sırada ödemenizi kapıda nakit olarak yapalım.

En yüksek fiyat teklifleri eşliğinde kolayca eski eşya satmak işte bu kadar kolay. İstanbul ikinci el esya ekibine hemen ulaşın ve teklif isteyin. İster mobilya ister antika koltuk; ister çamaşır kurutma makinesi isterseniz de ikinci el televizyon için gerçek değerinde teklifler alın. Şile ikinci el eşya alanlar taleplerinizi, aynı gün içerisinde çözümleyerek ödemenizi kapınıza kadar gelip nakit olarak yapalım.

Şile İkinci El Ev Eşyası Alım Satım
Call Now Button