İhtiyaç fazlası beyaz eşyalarınızı güvenle satabilirsiniz. arayışınızı mümkün olan en kazançlı şekilde tamamlamak istiyorsanız, içeriğimizi okumaya devam edin. İstanbul’un tamamına hizmet götüren firmamız, 2001 yılında Şirinevler’de faaliyete geçti. Çok kısa bir sürede, mutlu müşterilerinin de yoğun talepleriyle çalışma bölgesini tüm ile yaymaktan dolayı gururluyuz. Siz de ihtiyaç fazlası durumunda olan beyaz eşyalarınızı nasıl satacağınızı merak ediyorsanız, Beyaz eşya alanlar Hizmeti için izlemeniz gereken 3 basit adımı bilmeniz yeterli olacaktır:

  • Sayfamızın sol altında bulunan Hızlı WhatsApp butonuna hemen tıklayın ve ekibimizle görüşme başlatın.
  • Görüşme ekranında, beyaz eşya hizmetinden faydalanmak üzere satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını iletin.
  • Ekibimiz hemen incelesin ve teklifini iletsin. Fiyatta anlaşalım ve adresinize dilediğiniz gün, nakliye ücreti talep etmeden gelelim!

Temiz ve yeniden satın alınabilir olması durumunda her biri için en yüksek teklifleri alacağınızı unutmayın. Hemen bize ulaşarak kazançlı biçimde ihtiyaç fazlası 2.el ev eşyalarınızı satmaya başlayın. ikinci el beyaz eşya alanlar hizmeti ile sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Asil Ticaret taleplerinizi bekliyor efendim.

ikinci el beyaz eşya alanlar
bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi ürünleri değerinde satmak için bize ulaşın.

İstanbul’da İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Hizmeti Sunuyoruz

İstanbul ikinci el beyaz eşya alan yerler hizmetinden faydalanmak isteyen her müşteri, spot mağazalardan haberdardır. Spot Mağazalar, genellikle çalışma alanlarını bölgesel olarak belirleyerek, kendilerine uzak olan bölgeler için nakliye bedeli talep edebilmektedir. Bu durumu tersine çevirmek ve sizleri sürpriz maliyetlerden korumak için başlattığımız İstanbul Geneli Ücretsiz Nakliyat Hizmeti, sizleri bu sürpriz maliyetlerden koruyacaktır. Sizler için en kazançlı olacak beyaz eşya satışından sonra dilerseniz yepyeni modelleri aramaya geçebilirsiniz. İstanbul genelinde en çok talep edilen beyaz eşya grubunu merak ediyor musunuz?

  • sıfır ve 2.el buzdolabı,
  • sıfır ve 2.el çamaşır makinesi,
  • sıfır ve 2.el bulaşık makinesi,
  • sıfır ve 2.el ankastre fırın.

Hangi marka ve modelde olduğu hiç önemli olmadan her birini güvenle tarafımıza satabilirsiniz. Hangi ilçede bulunursanız bulunun, ücretsiz nakliye seçeneğini sakın kaçırmayın. beyaz eşya alanlar taleplerinizi, sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonunu kullanarak bizlere dilediğiniz an iletebilirsiniz.

sıfır ve ikinci el beyaz eşya alan yerler
İster sıfır ister 2.el olsun nakit paraya çevirmek istediğiniz beyaz eşyaları aynı gün satın alıyoruz.

Tüm Ev Eşyalarınız İçin Teklif Alabilirsiniz

İkinci el beyaz eşyanızı maksimum kazançla satmak için bize hemen ulaşın! taleplerinizi, sayfamızın sol altında bulunan hızlı WhatsApp ikonuna tıklayarak iletin. Ekibimiz, dakikalar içerisinde size en yüksek fiyat teklifini iletsin. Fiyatta anlaşmamız durumunda, İstanbul’un hangi noktasında olduğunuzu ve gelmemizi istediğiniz günü belirtmeniz yeterli! Gerisini yalnızca bize bırakın. İkinci el buzdolabı alanlar, çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi satışı farketmeksizin, dilediğiniz beyaz eşya grubunu en yüksek değerden satın; sürpriz maliyetlerden kaçının. İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda bulunan tüm ilçelerimizden gelecek olan talepleri aynı gün içerisinde çözümlüyor; sıfır beyaz eşya alanlar İstanbul taleplerinizi bekliyoruz efendim…

2.el beyaz eşya alanlar
beyaz eşyalarınızı satmak için sol tarafta bulunan WhatsaApp butonuna tıklayın.

Sıfır veya İkinci El Beyaz Eşyalarınız İçin Aynı Gün Nakit Ödeme Alabilirsiniz.

İkinci 2.el beyaz eşya alanlar; dilediğiniz her kategoride 2.el eşya satışı yapabileceğiniz, güvenilir bir kuruluştur. Beyaz eşyalardan mobilyalara; elektronik eşyalardan antika eşyalara kadar; temiz ve yeniden satılabilir tüm eşyaları değerlendirmenize yardımcı olabiliriz. Kurulmuş olduğumuz 2001 yılından itibaren, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın tüm ilçelerine aynı gün hizmet götürmeye devam etmeye çalıştık. Bu süreç içerisinde kurmuş olduğumuz geniş nakliye ağı sayesinde bu hedefimize ulaştık ve günümüzde, İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz olarak ulaşım sağlayabilecek duruma geldik.

Bugünden itibaren de aynı kalite anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürecek; beyaz eşya alan yerler arayışınız için en iyi seçenek olma hedefimizi sürdüreceğiz. Ayrıca Asil Ticaret farkıyla garantili 2.el ev eşyalarını da satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? İstanbul Şirinevler’de spotçular caddesi olarak bilinen yerdeki mağazamıza gelerek, 1 yıl garantili olarak satılan ev eşyalarını en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz efendim:

sıfır beyaz eşya alan yerler
Yeniden satın alınabilir olduktan sonra her birini ikinci el beyaz eşya alanlar ile değerinde satın alıyoruz.

Bir cevap yazın

Call Now Button