Bahçelievler ikinci el eşya alanlar ile ihtiyaç fazlası tüm ev eşyalarınızı gerçek değerinde tekliflerle satın alıyoruz. Hemen WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin.
Bahçelievler ikinci el eşya alanlar ile ihtiyaç fazlası tüm ev eşyalarınızı gerçek değerinde tekliflerle satın alıyoruz. Hemen WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin.

Bahçelievler ikinci el eşya alanlar arayışınız için en yüksek fiyat tekliflerini hemen almak için acele edin. Avrupa Yakası Bahçelievler semti için en yüksek fiyat teklifi, ücretsiz nakliyat ve kapıda nakit ödeme ana başlıklarıyla duyurduğumuz hizmetlerimiz, 2. el eşya satışından maksimum kazanç elde etmenizi hedeflemektedir. İstanbul Şirinevler semtinde kurulan firmamız, Bahçelievler’in hemen yanı başında hizmetlerine devam ediyor!

İstanbul geneline sunduğumuz ücretsiz nakliyat fırsatı, sizleri sürpriz maliyetlerden kurtaracaktır. Böylece, ikinci el eşya alanlar Bahçelievler bölgesi için, mümkün olan en kaliteli hizmeti almış olacaksınız. Geniş nakliye ağımız sayesinde tümüne ücretsiz olarak gidebildiğimiz ilçelerimiz, özlem duyduğu Bahçelievler ikinci el eşya alanlar hizmetlerine kavuşuyor. Toplamda 4 ana kategoride hizmet veriyoruz. Her türlü beyaz eşyanız, ev mobilyalarınız ve smart televizyonlarınız, aynı gün içerisinde nakit ödene yapılarak satın alınıyor.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar -Bahçelievler

Spotçular caddesi olarak nam salan Şirinevler’de 2001 yılında hizmete giren Asil Ticaret, Bahçelievler bölgesi için de en doğru seçenek haline gelmiştir. İstanbul’un geneli için ilk günkü aşk ve doğru hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Satmak istediğiniz 2. el eşyanız ne olursa olsun, değerinde ve mümkün olan en üst noktadan teklif veriyoruz. Anlaşmamız durumunda İstanbul’un neresinde olursanız olun, aynı gün ücretsiz nakliyat avantajıyla ürünlerinizi kapınızdan alıyoruz. Bizleri tercih etmeniz için birçok sebep var. Ancak 3 adımda, kolayca alışveriş gerçekleştirmek hiç zor değil. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar taleplerinizi bizlere hemen iletin ve kazanmaya hemen başlayın.

İkinci el mobilya alımı, ikinci el beyaz eşya alımı gibi tüm taleplerinizi aynı gün içerisinde sonlandırıyoruz. Üstelik ücretsiz nakliyat fırsatıyla!
İkinci el mobilya alımı, ikinci el beyaz eşya alımı gibi tüm taleplerinizi aynı gün içerisinde sonlandırıyoruz. Üstelik ücretsiz nakliyat fırsatıyla!
 • Satmak istediğiniz ikinci el eşyanın fotoğrafını çekin
 • Whatsapp hattımızdan hemen bize iletin: 0532 165 45 47
 • Ekibimiz hemen inceleyip fiyat teklifini iletsin
 • Kapıda nakit ödeme yapalım ve ürünü adresinizden aynı gün alalım!
 • Bahçelievler ikinci el eşya alanlar arayışınız en kaliteli biçimde tamamlansın!

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’da yaşayan hemen herkes, 2. el piyasasına hakimdir. 2. el eşya alım satım sektöründe öncelik, yeniden satılabilir, temiz durumdaki ürünleri alabilmektir. İkinci el eşya satmak istiyorum arayışındaysanız yapmanız gereken şey bizi hemen aramak. İletişim sayfamızdan bize hemen ulaşarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar Bahçelievler hizmetini anlatmaya devam edelim…

Bahçelievler ikinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında birçok eşyayı gerçek değerinde satabilirsiniz. Ödemelerinizi aynı gün içerisinde nakit olarak alabilirsiniz.
Bahçelievler ikinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında birçok eşyayı gerçek değerinde satabilirsiniz. Ödemelerinizi aynı gün içerisinde nakit olarak alabilirsiniz.

İkinci El Eşya Alım Satım Hizmeti

İhtiyaç fazlası durumdaysa, nakit paraya çevirebileceğiniz 2. el eşya listesi ise şöyle:

 • İkinci el TV alımı
 • İkinci el mobilya alanlar Bahçelievler hizmeti kapsamında; ev ve ofislerde kullanıma uygun her türlü 2. el mobilya alımı,
 • İkinci el cep telefonu, 2. el akıllı telefon alımı
 • İkinci el elektronik eşyalar
 • İkinci el beyaz eşyalar
 • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, 2. el yatak odası takımı, koltuk takımı, ikinci el yemek odası takımı gibi tüm eşyalarınız…
 • İkini el ofis mobilyaları
 • Bahçelievler ikinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında satın alacağımız diğer tüm ev eşyalarınız…

Asil Ticaret olarak hizmete başlayan firmamız sırasıyla Bahçelievler ve tüm İstanbul için vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi kurgulamıştır. Dolayısıyla Anadolu Yakası ya da Avrupa Yakası gözetmeksizin bizleri arayabilirsiniz… Bahçelievler semtindeki faaliyetlerimizi de Şirinevler’deki gibi kusursuz biçimde tamamlıyor, değerli müşterilerimizi mutlu etmek için çalışıyoruz! Bizi hemen arayın! İkinci el eşya satmak istiyorum talebinizi iletin ve kazanmaya hemen başlayın.

 • Hızlı Whatsapp hattımıza göndereceğiniz fotoğraflar için en kısa sürede dönüş sağlıyoruz: 0532 165 45 47
 • Ücretsiz nakliyat fırsatını İstanbul’un her güzide semti için sunmaya devam ediyoruz.
 • Bahçelievler ikinci el eşya alanlar arayışınızı en mutlu şekilde, birlikte tamamlayalım!

Sayfamızın hemen sol alt tarafında olan hızlı WhatsApp ikonuna tıklayarak, ekibimizle hızlı bir görüşme başlatabilirsiniz. Bahçelievler ikinci el eşya alanlar Taleplerinizi bekliyoruz. Anadolu ve Avrupa Yakası diye ayrım yapmadan, İstanbul’un her noktasından taleplerinizi bizlere hızlıca iletmek için: 0532 165 45 47! Aynı gün içerisinde nakit ödeme almak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bahçelievler İkinci El Eşya Alanlar
Call Now Button