Şişli ikinci el eşya alanlar hizmeti: 0532 165 45 47
Şişli ikinci el eşya alanlar hizmeti: 0532 165 45 47

Şişli ikinci el eşya alanlar hizmetinden faydalanarak, temiz ve yeniden satın alınabilir durumdaki tüm eşyalarınızı kolayca satabilirsiniz. Ev ve ofis mobilyalarından beyaz eşyalara; elektronik eşyalardan antika eşyalara kadar toplamda dört ana kategoride ürün alımı yapmaktayız. Sıfır ya da 2.el temiz eşyalarınızı hemen satmak için sayfanın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonunu dilediğiniz an kullanabilirsiniz. İlettiğimiz fiyat teklifinden sonra fiyatta anlaşmamız durumunda, kapıda nakit ödemenizi yapmak üzere adresinize aynı gün içerisinde geliyor olacağız.

  • İkinci el mobilya alım satım,
  • Antika eşya alım satım,
  • 2.el elektronik eşya alım satım,
  • İkinci el beyaz eşya alım satım.

Hangi marka ve modelden olursa olsun; sıralanan kategorilerde satabileceğiniz sıfır ya da 2.el eşyaları gerçek değerinde fiyat teklifleriyle birlikte satın alalım. İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamıza ulaşarak kolayca eşya satan mutlu müşteri portföyümüze siz de katılın. İkinci el eşya alanlar Şişli taleplerinizi hemen iletin: 0532 165 45 47.

Şişli'den temiz ve yeniden satın alınabilir durumdaki tüm eşyalarınızı güvenle satabilirsiniz.
Şişli’den temiz ve yeniden satın alınabilir durumdaki tüm eşyalarınızı güvenle satabilirsiniz.

Şişli İkinci El Eşya Alanlar Hizmetinden Faydalanarak Yüksek Kazanç Elde Edin

Şişli ikinci el eşya alan yerler aramasını kullanarak satabileceğiniz ürün kategorilerini yukarıda sıraladık. İkinci el yatak odası takımı ve diğer mobilyalar; ikinci el buzdolabı ve diğer beyaz eşyalar; ikinci el koltuk ve diğer antika eşyalar; ikinci el gardrop ve keson gibi, satmak isteyeceğiniz eşyaların tamamını değerlendirebiliriz. Ücretsiz nakliye seçeneği ile birlikte, eşya satışından elde edeceğiniz kazancı da nakliye firmasıyla paylaşmanıza gerek kalmaz.

İstanbul’da tüm ilçelere ve semtlere aynı gün içerisinde ulaşım sağalayan İstanbulikincielesyaalanlar.com; Şişli’den gelecek olan 2.el eşya satmak istiyorum taleplerinizi de aynı gün içerisinde çözümleme sözü veriyor. Sizler yorucu ilanlarla ve sıkıcı pazarlıklarla uğraşmadan, tüm işlemleri bizzat tamamlıyoruz. Ödemenizi de kapıda nakit olarak yapıyoruz. Şişli ikinci el eşya alanlar taleplerinizi sayfamızın sol altında yer alan WhatsApp ikonuna tıklayarak bize hemen iletin. Dakikar içerisinde teklifimi iletelim ve fiyatta anlaşalım. Ödemenizi yapmak üzere, aynı gün içerisinde adresinize gelelim.

toplamda 4 ana kategoride ikinci el eşya alım satım yapabilirsiniz.
toplamda 4 ana kategoride ikinci el eşya alım satım yapabilirsiniz.

Şişli Beyaz Eşya Televizyon ve Mobilya Alımı İçin Bize Ulaşın

Şişli ikinci el eşya alanlar taleplerinizi bizlere en pratik biçimde ulaştırmak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın. Satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını göndererek, ev eşyası alanlar hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirtin. Hemen inceleyelim ve dakikalar içerisinde gerçek değerinde fiyat teklifini iletelim. Fiyatta anlaşmamız durumunda hemen yola çıkarak Şişli’de bulunan adresinize ücretsiz nakliyat ile gelelim. Eşyalarınızı teslim alalım ve ödemenizi kapıda nakit olarak yapalım. Asil Ticaret olarak, 2001 yılında Bahçelievler ilçesinde kurulduk. Kurulduğumuz günden itibaren hizmet alanımızı şehrin tamamı olarak güncelleyerek; geniş nakliye ağımız sayesinde her adrese ücretsiz olarak nakliye hizmeti sunabildik. Böylece eşya satışından elde ettiğiniz kazancı nakliye için harcamak zorunda kalmaz ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Şişli İkinci El Ev Eşyası Alım Satım
Call Now Button