Tuzla ikinci el eşya alanlar hizmeti: 0532 165 45 47
Tuzla ikinci el eşya alanlar hizmeti: 0532 165 45 47

Tuzla ikinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında, mobilyadan beyaz eşyaya; elektronik eşyadan antika eşyaya kadar her türlü ev eşyasını kolayca nakit paraya çevirebilirsiniz. Tuzla’dan satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını WhatsApp hattı üzerinden bize iletmeniz durumunda, birkaç dakika içerisinde gerçek değerinde fiyat teklifini iletmiş olacağız. Fiyatta anlaşmamız durumunda, aynı gün içerisinde Anadolu Yakası Tuzla adresinize gelerek ödemenizi kapıda nakit olarak yapacağız.

 • 2.el beyaz eşya alım satım,
 • 2.el mobilya alım satım,
 • 2.el elektronik eşya alım satım,
 • Antika ev eşyaları alım satım.

Hangi marka ve modelden olduğunun önemi yok. Satmak istediğiniz eşyalar, temiz ve yeniden satın alınabilir durumdaysa, hemen sayfanın solunda yer alan WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin.

Ücretsiz nakliye ile eşya satışından elde edeceğiniz geliri nakliye firmaları ile paylaşmanıza gerek kalmaz ve yüksek kazanç elde edersiniz.
Ücretsiz nakliye ile eşya satışından elde edeceğiniz geliri nakliye firmaları ile paylaşmanıza gerek kalmaz ve yüksek kazanç elde edersiniz.

Tuzla İkinci El Eşya Alanlar Aynı Gün Nakit Ödeme!

Tuzla ikinci el eşya alanlar hizmeti esnasında tek kuruş nakliye bedeli ödemeyeceğinizden bahsettik. Böylece, İstanbul içerisindeki en kazançlı ikinci el eşya satışı fırsatını yakalarsınız. Satacağınız eşyadan elde edeceğiniz geliri nakliyecilere değil; eski eşyaların yerine alınacak yeni eşyalara vermiş olursunuz. 2001 yılından beri hizmet verdiğimiz 2.el eşya alım satım sektöründe, profesyonel çözümlemeler üretmek ve sizlere kolaylıklar sağlamak adına yaptığımız çalışmalar sürüyor efendim.

Tuzla hizmetinden faydalanarak, birçok ürün tipini satabilirsiniz. Ancak içlerinde, en yüksek fiyat tekliflerini sunduğumuz için sizlere daha da kazanç sağlayacak ürünler de mevcut. Her birini listeleyeceğiz. Öncelikli olarak, Tuzla ikinci el eşya alan yerler ile satmak istediğiniz eşyaların detaylı görsellerini çekin ve teklif isteyin.

 • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,
 • 2.el çamaşır kurutma makinesi,
 • İkinci el yatak odası takımı,
 • İkinci el masa, yemek masası, yemek odası takımı.
 • 2.el televizyon,
 • İkinci el gardrop, keson, antika dolap,
 • İkinci el koltuk takımı, oturma odası, salon takımı.
Tuzla ikinci el eşya alan yerler taleplerini, sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonunu kullanarak bizlere kolayca iletebilirsiniz.
Tuzla ikinci el eşya alan yerler taleplerini, sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonunu kullanarak bizlere kolayca iletebilirsiniz.

Tuzla’da Beyaz Eşya Mobilya ve Televizyon Alımı

Dilerseniz tek bir buzdolabı için, dilerseniz Tuzla ikinci el eşya alanlar gibi çok daha yüksek gelir garantili teklifler isteyebilirsiniz. Temiz ve yeniden satın alınabilir olması durumunda, satmak istediğiniz eşyaların marka ve modeli pek de fark etmiyor. Ancak tabi ki dünya devi markaların, en donanımlı ürünleri olarak öne çıkan ve çok daha uzun süreli kullanım vaat eden ürünler istisna. Onlardan her zaman maksimum teklifler almaya devam edersiniz. Sayfamızın solunda yer alan WhatsApp ikonu aracılığı ile bizlere dilediğiniz an iletebilirsiniz. Anadolu Yakası’nda bulunan geniş iş ortaklarımız sayesinde bulunduğunuz her adrese aynı gün içerisinde ulaşım sağlayabiliriz. Ve yeniden hatırlatmakta fayda var: İstanbul ikinci el eşya firması üzerinde nakliyat daima, her ilçe ve semt için geçerlidir!

Tuzla İkinci El Eşya Alım Satım
Call Now Button