2020 yılında en iyi buzdolabı markaları sıralaması geçen yıla oranla pek de değişmedi. Değiştirmek istediğiniz buzdolabınızı satmadan önce, yeni alacağınız buzdolabı modelleriyle ilgili bilgi sahibi olun.
2020 yılında en iyi buzdolabı markaları sıralaması geçen yıla oranla pek de değişmedi. Değiştirmek istediğiniz buzdolabınızı satmadan önce, yeni alacağınız buzdolabı modelleriyle ilgili bilgi sahibi olun.

Artık eskiyen, performansını artırmak isteyen buzdolabınızı değiştirmeye mi karar verdiniz? 2020 yılının en iyi buzdolabı markaları ve modellerini listeliyoruz. Bildiğiniz gibi firmamız, ikinci el buzdolabı alanlar hizmetiyle birlikte eski buzdolabınızı değerinde tekliflerle satın alıyor. Öncesinde de yeni alacağınız buzdolabı modelleri hakkında sizlere kısa bilgiler sunmak istedik. Sizin için uygun olan buzdolabını tespit ettikten sonra, dilerseniz garantili 2.el buzdolabı satışı yapan firmamızı tercih ederek ücretsiz nakliye fırsatı da yakalayabilirsiniz. Öncelikle buzdolabı modellerini sıralayarak başlayalım:

 • Çift Kapılı Buzdolabı: Geleneksel modeller arasında yukarılarda olan çift kapılı buzdolabı, dondurucusu üstte olan modellerdir. Geleneksel bir model olduğu için fiyat skalasında daha uygun fiyatlı buzdolabı modelleri arasında yer alır.
 • Kombi Tipi Buzdolabı:  Bu model de dondurucu, klasik modelin aksine aşağıdadır. Son tasarım trendlerine göre artık birçok buzdolabında dondurucu bölmeler aşağıda konumlanıyor. Böylece kullanışlılık artıyor ve yiyeceklerinize daha pratik biçimde ulaşma şansı yakalıyorsunuz.
 • Gardrop Tipi Buzdolabı: Şık ve kompakt tasarımlı gardrop tipi buzdolabı modelleri, küçük mutfaklar ve ofisler için vazgeçilmez konumdadır. Çift yöne açılır kapağı ile sizlere çok daha fazla yiyeceği depolama imkanı sunar.
 • Fransız Tipi Buzdolabı: Aynı şekilde çift kapılı olan Fransız tipi buzdolabı modelleri, oldukça geniş bir hacimdedir. Fazlasıyla yiyecek depolandığı için geniş ailelerin ve iş yerlerinin vazgeçilmezlerinden biridir. En iyi buzdolabı markaları son yıllarda ağırlıklı olarak bu modeller üzerine üretim yapmaktadır.
Çift kapılı buzdolabı modelleri, popüler markaların son zamanlarda sıklıkla ürettiği modeller arasında yer alıyor. Ayrıca son kullanıcı da artık geleneksel buzdolabı modelleri yerine bunları tercih ediyor.
Çift kapılı buzdolabı modelleri, popüler markaların son zamanlarda sıklıkla ürettiği modeller arasında yer alıyor. Ayrıca son kullanıcı da artık geleneksel buzdolabı modelleri yerine bunları tercih ediyor.

Hangi Buzdolabı Markasını Tercih Etmeliyim?

2020 yılında da en iyi buzdolabı markaları sıralaması pek fazla değişmiyor:

 • Franke,
 • Bosch,
 • Siemens,
 • Samsung,
 • Arçelik,
 • Profilo,
 • LG,

En iyi buzdolabı markalarının kendi satış mağazalarındaki sıfır ürünlerini tercih edebilir ya da temiz, ikinci el biçiminde satın alabilirsiniz. Kendinizi sıfır kondisyonda buzdolabı almak zorunda hissetmeyin! Artan döviz fiyatları ve son zamanlarda yaşadığımız ekonomik darlık sebebiyle hızlanan 2.el ev eşyası piyasasını keşfedin. Güvenle, 1 yıl süreyle garantili olarak satılan buzdolabı ya da diğer beyaz eşya çeşitlerimizi yerinde görün.

Son olarak, satın aldığınız buzdolabının kullanım ömrünü uzatmanız için birkaç tavsiyede bulunalım…

 • Düzenli periyoduk bakımlarının yapılması.
 • Buzdolabında saklanan yiyeceklerin ağzının açık olmaması.
 • Temizliğinin düzenli olarak yapılması.
 • Buzdolabının ısı yayan ev aletleri ve ortamların uzağında konumlandırmak gerekiyor.
 • Buzdolabının kapağının gereksiz yere sıkça açılmaması.

Standart olarak bu adımlardan sonra aldığınız yepyeni buzdolabınızı çok daha uzun ömürlü kullanma şansı yakalayabilirsiniz. Dilerseniz eskisini satmak için bizlere hemen ulaşın ve yepyeni buzdolabınızın bütçesini kısmış olun. Artık kullanmadığınız buzdolabını çöpe atmak ya da spot mağazalara ücretsiz vermek yerine, Asil Ticaret’e en iyi tekliflerle, güvenle satın. Buzdolabı alanlar taleplerinizi, sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonu ile bizlere iletebilirsiniz. En iyi buzdolabı markaları içeriğimizi beğendiyseniz, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bizlerden esirgememenizi rica ederiz.

2020 Yılında En İyi Buzdolabı Markaları
Call Now Button