Kavaklı ikinci el eşya alanlar hizmeti: 0532 165 45 47
Kavaklı ikinci el eşya alanlar hizmeti: 0532 165 45 47

Kavaklı ikinci el eşya alanlar hizmeti ile, Beylikdüzü Kavaklı Mahalllesi’nde kazançlı eşya satışı yapabilirsiniz. İhtiyaç fazlası olarak satmak istediğiniz kullanmadığınız 2.el eşyalar ve sıfır eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz. Temiz ve yeniden satın alınabilir tüm eşyalar için en yüksek fiyat tekliflerini sunan firmamız; şehrin her noktasında olduğu gibi Beylikdüzü ilçesi için de ücretsiz nakliye seçeneği sunmaktadır. Kapıda nakit ödeme yaptığımız için de sizleri hiç yormadan, ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri tamamlamış olacağız. Kavaklı aramasını kullanarak, toplamda 4 ana kategoride 2.el eşya satışı yapabilirsiniz. Mobilya alım satım, beyaz eşya alım satım, elektronik eşya alım satım ve antika eşya alım satım ana kategorilerimiz yanında; satmak istediğiniz diğer tüm temiz eşyalar için de bizlerden teklif isteyebilirsiniz.

Kavaklı ikinci el eşya alan yerler aramasını kullanarak, temiz ve yeniden satın alınabilir tüm eşyalarınızı güvenle satabilirsiniz.
Kavaklı ikinci el eşya alan yerler aramasını kullanarak, temiz ve yeniden satın alınabilir tüm eşyalarınızı güvenle satabilirsiniz.

Beylikdüzü Kavaklı İkinci El Eşya Alanlar

Beylikdüzü Kavaklı ikinci el eşya alanlar araması, Google üzerinden satışını yapabileceğiniz eşyaların, potansiyel alıcılarını bulmanızı sağlar. Şehrimizde bu işi genel olarak spot mağazaları yürütmektedir. Spot mağazalar, bölgesel çalışma yaptıkları için, bulunduğunuz bölgeye yakın değilse, sizlerden nakliye bedeli talep edecektir. Sektörde 20 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul ikinci el eşya firması ise, Beylikdüzü’ne aynı gün içerisinde, ücretsiz nakliye ile geliyor. Sizlerden tek kuruş talep etmeden eşyalarınızı teslim alıyor ve ödemenizi kapıda nakit olarak yapıyor. Sizlere de, elde ettiğiniz bu geliri, dilerseniz eşyalarınızın yerine alacağınız yeni eşyalar için kullanmak kalıyor.

  • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,
  • İkinci el yatak odası takımı, genç odası,
  • İkinci el yemek odası takımı, yemek masası,
  • İkinci el koltuk takımı, köşe koltuk, salon takımı, oturma grubu, l koltuk,
  • İkinci el gardrop, antika mobilyalar.
  • İkinci el tv televizyon alanlar hizmeti kapsamında değerlendirilen tüm tv’ler.

Hepsi ve çok daha fazlasını, Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi ikinci el eşya alanlar araması ile kolayca satın. En yüksek fiyat teklifleri eşliğinde pratik biçimde 2.el eşya satmak için hemen sayfanın solunda yer alan WhatsApp ikonuna tıklayın.

Kavaklı İkinci El Ev Eşyası Alım Satım
Call Now Button