Hakkımızda

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar arasında bulunan firmamız; 2001 yılından itibaren İstanbul’da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. İstanbul genelinde sizlerden gelen ikinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir.

Hizmetlerimiz arasında ikinci el mobilya, ikinci el LCD ve LED televizyon, ikinci el koltuk, ikinci el elektronik eşya, ikinci el ofis mobilyaları, ikinci el beyaz eşya, ikinci el klima ve ikinci el antika eşyaları değerinde nakit olarak alım satım hizmeti bulunmaktadır.

İstanbul ikinci el eşya alanlar arasında bulunan firmamız; İstanbul'un her yerinden satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızı istediğiniz saatte değerinde ve nakit alıyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren ikinci el eşya alım ve satım hakkında tecrübemiz sayesinde devamlı artan alış ve satış grafiğini yükseltmiştir.

İkinci el eşya alımı ve satışı konusunda satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini ücretsiz şekilde öğrenebilirsiniz.

Vizyonumuz; değişen dünyada kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınızı bir değer haline getirmenize ve ihtiyaç sahibi bir başka tüketici ile buluşturmak.

Misyonumuz; ikinci el pazarında müşterilerimizin güvenini sağlayarak, piyasayı sürekli takip ederek, yeni pazarlar ve ürünlerle büyümeye devam etmektir.


Hakkımızda

İkinci El Eşya Alanlar İstanbul