Başakşehir ikinci el eşya alım satım fırsatlarından yararlanmak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın ve nakit ödemenizi aynı gün içinde alın!
Başakşehir ikinci el eşya alım satım fırsatlarından yararlanmak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın ve nakit ödemenizi aynı gün içinde alın!

İhtiyaç fazlası ev eşyalarınızı güvenle satabilir; ihtiyaç duyduğunuz ev eşyalarını da en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Başakşehir ikinci el eşya alım satım kapsamında garantili ev eşyalarını satışa sunan firmamız, son zamanlarda yaşadığımız ekonomik krizin etkilerini bir nebze olsun rahatlatıyor. Her biri 1 yıl süreyle garanti kapsamında tutulan televizyonlar, buzdolabı ve çamaşır makinesi, koltuk takımları ve yatak odası takımlarını ücretsiz nakliye seçeneği ile satın alabilirsiniz. Ya da evlerinizde artık kullanmadığınız ev eşyaları için en yüksek teklifler eşliğinde, kolayca satış gerçekleştirebilirsiniz. Asil Ticaret, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi, Başakşehir ilçesi için de en iyi seçenek olmaya devam ediyor.

2001 yılında faaliyetlerine başlayan ve İstanbul’un en eski spot mağazalarından olan Asil Ticaret, kurumsallaşma yolunda çalışmalarını sürdürürken, yıllardan beri müşterilerini memnun eden yeniliklerle tanınıyor. İstanbul içerisinde her zaman ücretsiz nakliye fırsatını hayata sokarak, sizlere oldukça kazançlı teklifler sunmaya devam ediyor. Başakşehir ikinci el eşya alım satım taleplerinizi, sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonunu kullanarak hızlıca bizlere iletebilirsiniz. Her türlü beyaz eşya, ev mobilyası ve televizyonu güvenle alabilir ve satabilirsiniz.

Başakşehir ikinci el eşya alanlar kapsamında kullanmadığınız televizyonlarınızı gerçek değerinde tekliflerle satın alıyoruz.

Başakşehir İkinci El Eşya Alanlar Hizmetinden Hemen Faydalanın!

Başakşehir ikinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında kullanmadığınız ev eşyalarınızı değerinde tekliflerle satın alıyoruz. Kazançlı biçimde satabileceğiniz ev eşyaları ise şöyle:

  • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,
  • İkinci el fırın, ocak, set üstü ocak, ankastre beyaz eşyalar.
  • İkinci el koltuk, koltuk takımı, l koltuk, köşe koltuk, avangar koltuk takımları.
  • İkinci el yemek masası, yemek odası takımı.
  • İkinci el yatak, yatak odası takımı, çekyat, baza.
  • İkinci el televizyon alanlar, smart tv, led tv, lcd tv modelleri.
  • Başakşehir ikinci el eşya alım satım kapsamında değerlendirilecek diğer tüm ev eşyaları…

Her biri için en yüksek teklifleri almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Temiz ve yeniden satın alınabilir olması durumunda her biri için en yüksek teklifleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Başakşehir ikinci el eşya alım satım kapsamında kullanmadığınız ev eşyalarını güvenle satmak için Asil Ticaret’e hemen ulaşın!

Başakşehir İkinci El Eşya Alım Satım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir