İhtiyaç fazlasıi kinci el ev eşyalarını güvenle satmanız için Bağcılar ikinci el eşya alım satım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin. Ödemenizi aynı gün içinde nakit olarak yapalım!
İhtiyaç fazlasıi kinci el ev eşyalarını güvenle satmanız için Bağcılar ikinci el eşya alım satım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin. Ödemenizi aynı gün içinde nakit olarak yapalım!

Bağcılar ikinci el eşya alım satım kapsamında kullanmadığınız ev eşyalarını en iyi fiyatlarla satın alıyoruz. Ayrıca, garantili 2.el ev eşyası satışı yaparak ihtiyaç duyacağınız tüm ev eşyalarına en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. İstanbul Bağcılar’a aynı gün içerisinde nakit ödeme yapıyoruz. En pratik ve güvenli şekilde eşyalarınızı satmak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin. Satmak istediğiniz ev eşyalarının fotoğraflarını gönderin. Kısa sürede teklifimizi sunalım ve fiyatta hemen anlaşalım. Aynı gün içerisinde Bağcılar’a gelelim ve nakit ödemenizi yapalım.

Artan döviz fiyatlarından sonra sıfır eşya almak iyice zorlaştı. Ek olarak yakıt maliyetleri sebebiyle nakliye bedelleri de hayli fazlalaştı. Ancak bu durum sizi artık korkutmasın. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı kalite anlayışı ile yaklaşan Asil Ticaret; tamamen ücretsiz nakliye ile kazancınızı korumanıza yardımcı olmaya devam ediyor. Eşyalarınızı sattıktan sonra elde edeceğiniz kazancı nakliye firmaları ile paylaşmadan, aynen cebinize koyabilirsiniz! Toplamda 4 ana kategoride Bağcılar ikinci el eşya alım satım yapabilirsiniz. Beyaz eşyalar, ev mobilyaları, televizyonlar ve antre mobilyalarınızı güvenle satmak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın. Eşyalarınızın fotoğraflarını gönderin ve kazanmaya hemen başlayın.

Bağcılar ikinci el eşya alanlar ile her türlü koltuk takımı ve beyaz eşyaları en yüksek tekliflerle satabilirsiniz.
Bağcılar ikinci el eşya alanlar ile her türlü koltuk takımı ve beyaz eşyaları en yüksek tekliflerle satabilirsiniz.

Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar Arayışınız Sürüyor Mu?

Bağcılar ikinci el eşya alanlar ile ücretsiz nakliye fırsatı eşliğinde 2.el ev eşyası satışı yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan nakliye sayesinde eşya satışından elde edeceğiniz kazancı nakliye firmaları ile paylaşmak zoruında kalmazsınız. Daha sonra bu bütçeyi, dilerseniz yepyeni ev eşyaları almak için kullanabilirsiniz. Bağcılar ikinci el eşya alım satım kapsamında aynı zaman garantili ikinci el ev eşyaları satışı yapan firmamız, en uygun fiyatlı seçeneklerle ziyaretlerinizi bekliyor. Şirinevler spotçular caddesi olarak bilinen yerde bulunan mağazamıza gelerek, her türlü ev eşyası ihtiyaçlarınızı güvenle temin edebilirsiniz. Peki hangi ürün tiplerini alıp satıyoruz?

  • 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi.
  • 2.el koltuk, koltuk takımı, l koltuk, köşe koltuk, avangard koltuk.
  • 2.el yemek masası, yemek odası takımı.
  • 2.el yatak, yatak odası takımı, baza.
  • 2.el smart, led, lcd televizyonlar.
  • Bağcılar ikinci el eşya alım satım kapsamında değerlendirilecek diğer tüm ev eşyaları.

Hangi marka ve modelden olduğu hiç önemki olmadan; her biri için temiz ve yeniden satın alınabilir olması koşulu ile en yüksek teklifleri almaya devam edebilirsiniz. Bağcılar ikinci el eşya alım satım noktasında merak ettiğiniz her şey için bizlerden bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonuna tıklayarak hızlıca teklif isteyebilirsiniz.

Bağcılar İkinci El Eşya Alım Satım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir