Tüm İstanbul'a hizmet veren Asil Spot; Avcılar ikinci el eşya alım satım fırsatlarını da sizlere sunuyor. WhatsApp ikonuna tıklarak tarafımıza satabileceğiniz ve bizlerden satın alabileceğiniz ev eşyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Tüm İstanbul’a hizmet veren Asil Spot; Avcılar ikinci el eşya alım satım fırsatlarını da sizlere sunuyor. WhatsApp ikonuna tıklarak tarafımıza satabileceğiniz ve bizlerden satın alabileceğiniz ev eşyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İhtiyaç fazlası ev eşyalarını kolayca satmak ve en cazip fiyatlarla 2.el ev eşyaları satın almak mı istiyorsunuz? Asil Spot; İstanbul Bahçelievler merkezli olmasına karşın tüm şehre kaliteli hizmet sunuyor. Avcılar ikinci el eşya alım satım fırsatlarından yararlanmak adına yapmanız gereken tek şey, sayfamızın sol altında yer alan WhatsApp ikonuna tıklamak. Satmak istediğiniz ev eşyalarının detaylı görsellerini iletmek ya da almak istediğiniz ürünleri belirtmek. Avcılar komple eşya almak istiyorum gibi hizmetlerde bile tamamen ücretsiz nakliye seçeneği ile kazançlı çıkabilirsiniz. İşte Avcılar’dan alım satımını yapacağınız en popüler 2.el ev eşyaları:

  • İkinci el beyaz eşyalar: buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, set üstü ocak, davlumbaz.
  • İkinci el mobilyalar: koltuk, koltuk takımı, köşe koltuk, l koltuk, avangard koltuk, yemek odası takımı, yemek masası, sürgülü kapılı dolaplar, yatak odası takımı, baza, çekyat.
  • İkinci el televizyonlar: ikinci el tv alanlar, led tv, smart tv, lcd tv ve çok daha fazlası.
  • Avcılar ikinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında değerlendirilecek diğer tüm ev eşyaları…
Ücretsiz nakliye seçeneği ile rakiplerinden sıyrılan İstanbulikincielesyaalanlar.com; Avcılar ikinci el eşya alanlar taleplerinize aynı gün içinde nakit ödeme yapıyor.
Ücretsiz nakliye seçeneği ile rakiplerinden sıyrılan İstanbulikincielesyaalanlar.com; Avcılar ikinci el eşya alanlar taleplerinize aynı gün içinde nakit ödeme yapıyor.

Avcılar İkinci El Eşya Alanlar Talepleriniz İçin Aynı Gün Nakit Ödeme!

Avcılar’dan bizlere ulaşarak satmak istediğiniz ev eşyalarını değerlendiren mutlu müşterilerimiz arasına katılın. Avcılar ikinci el eşya alanlar ile tamamen ücretsiz nakliye fırsatı kazanın. Böylece satmak istediğiniz ev eşyalarınızdan maksimum kazancı elde etmiş olun. Yukarıda listelenen ürünlerden, temiz ve yeniden satın alınabilir olduğunu düşündüklerinizi en iyi tekliflerle Asil Spot’a satabilirsiniz.

İstanbuliksincielesyaalanlar.com üzerinden sizlere en avantajlı Avcılar ikinci el eşya alım satım fırsatlarını sunmaya devam ediyoruz. Hemen WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin. En yüksek tekliflerden sonra fiyatta anlaşırsak aynı gün içinde nakit ödemenizi yapmak üzere adresinize gelelim. Ya da sizlerin satın almak istediği ev eşyalarını bizlere belirtin ve ücretsiz nakliye ile adresinize kadar taşıyalım. İstanbul Bahçelievler’de bulunan konumumuzu incelemek adına ana sayfada en altta yer alan bölüme tıklayın. Mağazamıza gelerek en uygun fiyatlı ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da komple eşya satanlar talepleriniz için de bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Avcılar İkinci El Eşya Alım Satım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir